Słuchawki

Słuchawki bezprzewodowe R7 Słuchawki bezprzewodowe R7
 • Przecena -240,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe R7

SŁUCHAWKI  RONEBERG ® R7 Słuchawki bezprzewodowe RONEBERG R7 to innowacyjny produkt , dzięki któremu rozmowy przez telefon czy też słuchanie muzyki będą od teraz łatwiejsze . Słuchawki dzięki swoim niewielkim gabarytom , a także systemowi bezprzewodowego połączenia dają użytkownikowi komfort użytkowania w każdej sytuacji . KOLOR – BIAŁY Słuchawki dostępne w 5 kolorach – biały, czarny, czerwony, różowy i złoty

ZESTAW: INDUKCYJNY POWERBANK + SŁUCHAWKI RX4 ZESTAW: INDUKCYJNY POWERBANK + SŁUCHAWKI RX4
 • Przecena -70,00 zł
Zestaw: Indukcyjny powerbank + słuchawki RX4

Zestaw, który zadowoli każdego fana nowinek technicznych. Lekkie słuchawki bezprzewodowe Roneberg RX4 zapewniają wysoką jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Douszne słuchawki świetnie tłumią zewnętrzne szumy, gwarantując czystość ulubionej muzyki, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Specjalnie zaprojektowany kształt sprawia, że słuchawki idealnie trzymają się ucha, także w trakcie biegania, ćwiczeń lub jazdy na rowerze.

Zasilane bezprzewodowo przez wbudowany akumulator, pełniący dodatkowo funkcję powerbanka, kompatybilnego z większością urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony, tablety, odtwarzacze mp3.

Ładowarka do połączenia wymaga funkcji Bluetooth. Istnieje możliwość ładowania słuchawek i telefonu jednocześnie.

Zestaw słuchawki + powerbank dostępny w kolorze czarnym.

Douszne bezprzewodowe słuchawki do biegania...

Bezprzewodowe słuchawki do biegania i innych form aktywności fizycznej Roneberg SR6. Ergonomiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie do ucha, a krótki kabel z wbudowanym kontrolerem ułatwia obsługę słuchawek, nawet w trakcie ćwiczeń. Łączą się z urządzeniem poprzez moduł Bluetooth, dzięki czemu nie wymagają dodatkowego kabla, a zasilanie odbywa się za pomocą wbudowanego akumulatora. Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth. KOLOR: CZARNY Model dostępny w dwóch kolorach do wyboru: biały i czarny.  

Nauszne słuchawki bezprzewodowe RH-811

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Roneberg RH811 to gwarancja doskonałej jakości dźwięku i wyciszenia otoczenia. Zapewniają niepowtarzalne wrażenia dzięki dźwiękowi Hi-Fi i mocnym, wyrazistym basom. Świetnie sprawdzą się zarówno w podróży, jak i w domowym zaciszu: do oglądania filmów, słuchania muzyki lub gier online. Nowoczesny design wyróżnia je na tle pozostałych słuchawek. Słuchawki wyposażone w moduł Bluetooth łączą się z urządzeniem bezprzewodowo, a ładowane są za pomocą wbudowanego akumulatora o wysokiej pojemności. Wykonane z trwałych, odpornych na zniszczenia materiałów. Możliwość składania zapewnia wygodę podczas transportu i przechowywania. Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. 

DOUSZNE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DO BIEGANIA RLY1
 • Przecena -54,01 zł
Douszne bezprzewodowe słuchawki do biegania RLY1

Bezprzewodowe słuchawki douszne Roneberg RLY1 przeznaczone do wszystkich form aktywności fizycznej. Umilą czas podczas codziennych ćwiczeń i joggingu, doskonale trzymając się ucha dzięki ergonomicznemu kształtowi. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i modułowi Bluetooth, słuchawki nie wymagają połączenia kablowego z urządzeniem, a zasilane są za pomocą wewnętrznego akumulatora. Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. Model dostępny dwóch kolorach do wyboru: czarny i biały.

DOUSZNE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DO BIEGANIA RONEBERG RB1 DOUSZNE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DO BIEGANIA RONEBERG RB1
 • Przecena -45,00 zł
Douszne bezprzewodowe słuchawki do biegania...

Lekkie i niezwykle wygodne słuchawki bezprzewodowe Roneberg RB1 stworzone dla aktywnego trybu życia. Specjalnie dopasowany kształt utrzymuje słuchawki w uszach, a kontroler umieszczony na krótkim kablu ułatwia obsługę podłączonego odtwarzacza, także w trakcie treningu. Zasilane wbudowanym akumulatorem o dużej pojemności. Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. KOLOR: CZARNY Model dostępny w czterech kolorach do wyboru: czerwony, czarny, niebieski i zielony.

SŁUCHAWKI DOUSZNE RZ2
 • Przecena -49,00 zł
Słuchawki douszne RZ2

Nowoczesne słuchawki douszne Roneberg RZ2 to odpowiedź na potrzeby fanów aktywnego trybu życia. Lekkie słuchawki są wygodne w użytkowaniu i przenoszeniu, a ich ergonomiczny kształt doskonale dopasowuje się do kształtu ucha i utrzymuje słuchawkę w miejscu, nawet w trakcie treningów. Wysoka jakość dźwięku i głębokie basy zadowolą każdego melomana. Świetnie spisują się jako sprzęt do słuchania ulubionej muzyki lub podcastów, a w razie potrzeby mogą posłużyć także do rozmów przez telefon lub komunikator. Umieszczony na przewodzie kontroler pozwala na zdalną obsługę podłączonego urządzenia.

Słuchawki douszne do telefonu / komputera

Douszne słuchawki Roneberg to uniwersalny model, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Świetnie sprawdzą się zarówno do słuchania ulubionej muzyki, jak i odbierania połączeń na telefonie lub komputerze. Gwarantują wysoką jakość dźwięku i dobre wytłumienie tła, a specjalnie dopasowany kształt zapewnia wygodę, nawet po wielu godzinach użytkowania. Są wysoce odporne na zniszczenia, wodę oraz pył.

Słuchawki bezprzewodowe R9s
 • Przecena -280,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe R9s

Prawdziwy hit! Słuchawki bezprzewodowe o niewielkich gabarytach Roneberg R9S z możliwością niezależnego podłączenia do dwóch urządzeń. Pozwalają na jednoczesną obsługę telefonu i smartwatcha/odtwarzacza/komputera, gwarantując przy tym doskonałą jakość i czystość dźwięku dzięki systemowi True Wireless Studio. Ładowane magnetycznie za pomocą kompaktowej stacji zasilania. Słuchawki są są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. KOLOR: BIAŁY

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RQC SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RQC
 • Przecena -180,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe RQC

Bezprzewodowe słuchawki Roneberg RQC w kompaktowym etui to lekki i wygodny model, który świetnie sprawdza się w drodze lub podczas aktywności fizycznej. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku, a ergonomiczny kształt sprawia, że pozostają w odpowiednim ułożeniu, nawet w trakcie treningu. Zasilanie słuchawek z wbudowanym akumulatorem odbywa się za pomocą przenośnej stacji ładowania. Słuchawki są są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. KOLOR: BIAŁY Model dostępny w dwóch kolorach do wyboru: czarny i biały.

DOUSZNE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI RCS DOUSZNE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI RCS
 • Przecena -70,00 zł
Douszne bezprzewodowe słuchawki RCS

DOUSZNE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI RONEBERG® RCS Słuchawki stworzone z myślą o wygodzie. Umilą Ci czas spędzony w czasie spacerów, biegania, na siłowni czy podróży w miejskim zgiełku. Idealnie nadają się do użytkowania podczas ćwiczeń fizycznych dzięki lekkiej konstrukcji oraz intuicyjnej obsłudze. Dzięki wbudowanemu zasilaniu unikniesz problemów z kłopotliwymi kablami. RONEBERG RCS to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. Słuchawki są są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. Słuchawki dostępne w 4 kolorach:

 • srebrny
 • niebieski
 • czarny
 • złoty
NAUSZNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RB570 NAUSZNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RB570
 • Przecena -140,00 zł
Nauszne słuchawki bezprzewodowe RB570

NAUSZNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RONEBERG ® RB570 Nauszne słuchawki RONEBERG® RB570 to kolaż wysokiej jakości, rewelacyjnego dźwięku oraz innowacyjnego  designu. Sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu jak i podróży, tych dalekich i bliskich .Słuchawki z łatwością można złożyć, są bardzo lekkie i wygodne do przenoszenia. Idealne do gier, oglądania filmów, a także jako zestaw głośnomówiący do telefonu. Dzięki systemowi stereo Hi-fi oraz mocnym basom uzyskasz dźwięk wysokiej jakości, a system przycisków pozwoli ci na łatwą kontrolę odtwarzanymi treściami. Słuchawki są są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. KOLOR: CZARNY

NAUSZNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RO57 NAUSZNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RO57
 • Przecena -140,00 zł
Nauszne słuchawki bezprzewodowe RO57

RONEBERG RO57- Słuchawki idealne zarówno dla ludzi aktywnie spędzających czas jak i tych preferujących domowe pielesze. Dzięki niewielkiej wadze zapewniają komfort użytkowania podczas wysiłku fizycznego jak i w czasie słuchanie muzyki na kanapie. Doskonale dopasowują się do uszu i zachowują stabilność podczas wzmożonego ruchu. Wysokiej jakości dźwięk Hi-Fi – słuchawki opracowane by jak wiernie odtwarzać Twoją ulubioną muzykę. Ciesz się mocnymi basami i wyraźnym, przestrzennym dźwiękiem. Zestaw przycisków pozwoli na kontrolę odtwarzacza muzyki. Słuchawki posiadają złącze USB do ładowania oraz AUDIO JACK (3,5mm) do podłączenia przewodowego. Słuchawki są są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami marki Apple, smartphonami, komputerami, odtwarzaczami mp3/mp4 i innym sprzętem z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, a także telewizorami. Model dostępny w 4 kolorach:

 • biały
 • czarny
 • niebieski
 • czerwony
SŁUCHAWKI GAMINGOWE Z MIKROFONEM SŁUCHAWKI GAMINGOWE Z MIKROFONEM
 • Przecena -20,00 zł
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth X8 Tws powerbank

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH X8 Tws

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem. Model X8 zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukacją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać słuchawki wraz z powerbankiem gdzie tylko chcesz! Jakość premium w niskiej cenie! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 15 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z Apple, iPhone, Apple Watch, iPad i Mac oraz Samsung i innymi smartfonami
 • Powerbank
 • Dwie niezależne słuchawki, które można używać zarówno razem jak osobno
 • Odbieranie połączeń
 • Wbudowany mikrofon

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki X8
 • Powerbank
 • Kabel do ładowania
 • Wymienne nakładki gumowe
 • Instrukcja obsługi
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Q14

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem. Model Q14 zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukacją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać słuchawki gdzie tylko chcesz! Jakość premium w niskiej cenie! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 10 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z Apple, iPhone, Apple Watch, iPad i Mac oraz Samsung i innymi smartfonami
 • Odbieranie połączeń
 • Wbudowany mikrofon

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki
 • Kabel do ładowania
 • Instrukcja obsługi
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth A2 TWS powerbank

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH M2+

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem. Model M2+ zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 7 godzin pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukacją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać słuchawki wraz z powerbankiem gdzie tylko chcesz! Jakość premium w niskiej cenie! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 10 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z iOS / Android
 • Powerbank
 • Dwie niezależne słuchawki, które można używać zarówno razem jak i osobno
 • Mikrofon
 • Funkcja wielu połączeń
 • Przełączanie utworów
 • Odbieranie/kończenie połączeń

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki M2+
 • Powerbank
 • Kabel do ładowania
Słuchawki bluetooth S2 do Samsung S10 powerbank

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE RONEBERG BLUETOOTH S2

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem! Model S2 zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 100 minut pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukacją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać słuchawki wraz z wododpornym i pyłoszczelnym powerbankiem gdzie tylko chcesz! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 10 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z iOS / Android / Windows Phone
 • Powerbank
 • Dwie niezależne słuchawki, które można używać zarówno razem jak i osobno
 • Mikrofon z regulacją głośności
 • Funkcja wielu połączeń
 • Przełączanie utworów
 • Odbieranie/kończenie połączeń
 • Awaryjne ładowanie telefonu

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki S2
 • Powerbank
 • Kabel do ładowania
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth RX18

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem. Model RX18 zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukcją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać słuchawki wraz z powerbankiem gdzie tylko chcesz! Jakość premium w niskiej cenie! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 15 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z Apple, iPhone, Apple Watch, iPad i Mac oraz Samsung i innymi smartfonami
 • Powerbank
 • Dwie niezależne słuchawki, które można używać zarówno razem jak osobno
 • Odbieranie połączeń
 • Wbudowany mikrofon

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki RX18
 • Powerbank
 • Kabel do ładowania
 • Wymienne nakładki gumowe
 • Instrukcja obsługi
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth K2 TWS powerbank

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH K2 TWS

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem. Model K2 zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 3 godzin pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukacją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać słuchawki wraz z powerbankiem gdzie tylko chcesz! Jakość premium w niskiej cenie! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 10 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z iOS / Android
 • Powerbank
 • Dwie niezależne słuchawki, które można używać zarówno razem jak osobno

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki K2
 • Powerbank
 • Kabel do ładowania
 • Wymienne nakładki gumowe
 • Instrukcja obsługi
Słuchawki bezprzewodowe S800 bluetooth

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI PREMIUM

Bezprzewodowe z basowym brzmieniem

 • Najnowsza edycja - łączność Bluetooth - najwyższa jakość dźwięku i energooszczędność,
 • basowe i energiczne brzmienie, idealne do elektroniki i nie tylko,
 • wejście i wyjście liniowe - dziel się muzyką!
 • aż do 40 godzin godzin pracy na jednym ładowaniu,
 • Radio FM: 87,5-108 MHz
 • Redukcja szumów: CVC6.0
Sportowe słuchawki bezprzewodowe bluetooth X3

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH X3

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem. Model X3 zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 6 godzin pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukacją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Jakość premium w niskiej cenie! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 10 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z iOS / Android

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki X3
 • Kabel do ładowania
 • Wymienne nakładki gumowe
 • Instrukcja obsługi
 • Klips
 • Nakładki nauszne
Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Q13 S powerbank

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH Q13s TWS

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z basowym brzmieniem. Model Q13 S zapewnia idealną łączność Bluetooth oraz najwyższą jakość dźwięku. Ponad to słuchawki są niezwykle energooszczędne - aż do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu. Nowoczesny wygląd łączy się z lekką konstrukacją dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w każdej sytuacji. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać słuchawki wraz z powerbankiem gdzie tylko chcesz! Jakość premium w niskiej cenie! FUNKCJE:

 • Doskonała jakość połączeń
 • Bluetooth efektywna odległość: 15 metrów
 • Inteligentny system redukcji szumów
 • Kompatybilne z Apple, iPhone, Apple Watch, iPad i Mac oraz Samsung i innymi smartfonami
 • Powerbank
 • Dwie niezależne słuchawki, które można używać zarówno razem jak osobno
 • Odbieranie połączeń
 • Wbudowany mikrofon

ZESTAW ZAWIERA:

 • Słuchawki Q13 s Tws
 • Powerbank
 • Kabel do ładowania
 • Wymienne nakładki gumowe
 • Instrukcja obsługi

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.