Kolor

KOMPATYBILNOŚĆ

FUNKCJE

Smartwatche męskie

SMARTWATCH RN58
 • Przecena -640,00 zł
Smartwatch męskie RN58 EKG
 • Przecena -230,00 zł
Zegarek męski Smartwatch RSK1 wodoodporny
 • Przecena -600,00 zł
Smartwatch męski RF1 Kompas GPS

SMART WATCH  RONEBERG ® RF1 2019 Zaawansowany zegarek sportowy z kompasem i pomiarem parametrów ciała Zaawansowane funkcje sportowe – Ilość kroków, przebyty dystans oraz liczba spalonych kalorii. Dodatkowe funkcje analityczne dzięki modułowi MULTI Personal LAB - pulsometr (rytm serca). Powiadomienia wibracyjne o nadchodzących rozmowach telefonicznych z identyfikacją numeru oraz wiadomościach wraz z wyświetlaniem treści powiadomień na ekranie.

SMARTWATCH RL5 SMARTWATCH RL5
 • Przecena -466,00 zł
Męski smartwatch Roneberg RL5

SMARTWATCH RONEBERG ® RL5 RONEBERG RL5 to SMARTWATCH o zjawiskowym wyglądzie dzięki efektownej powłoce carbonowej - to połączenie innowacji oraz klasyki, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarek dedykowany osobom aktywnym, posiadający wiele przydatnych funkcji takich jak asystent sportowy, wbudowany pulsometr, krokomierz, licznik kalorii czy monitor snu. Solidne wykonanie, oryginalny design oraz szereg inteligentnych funkcji sprawią, że Fornax L5 stanie się Twoim nowym ulubionym zegarkiem. KOLOR: CZARNY Smartwatch dostępny z paskiem w trzech kolorach do wyboru: czarny, czarno-zielony, czarno-czerwony.

SMARTWATCH RX6
 • Przecena -140,00 zł
Smartwatch RX6

SMARTWATCH  RONEBERG ® RX6 2019 Smartwatch o zjawiskowym wyglądzie, połączenie innowacji i klasyki, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Posiada krokomierz oraz monitor snu pokazujący przespane godziny. Funkcja powiadomień SMS wraz z ukazywaniem treści wiadomości oraz identyfikacja osób dzwoniących wraz z możliwością odebrania lub odrzucenia połączenia ułatwi życie codzienne, sprawi, że nie musisz za każdym razem sięgać po telefon. Z łatwością obsłużysz swój smartfon przy pomocy tego zaawansowanego smartwatcha.

Smartwatch RQ18

Zaawansowany smartfon kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. Nadchodzące połączenia i wiadomości wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem zawartości Ładowanie przez uniwersalne złącze USB

SMARTWATCH RG08
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch zegarek Roneberg RG08

RONEBERG RG08 to SMARTWATCH o który swoim wyglądem przypomina znany i lubiany przez wielu Apple iWatch. Jest minimalistyczny i prosty w obsłudze. Dostępny jest w 4 kolorach.

SMARTWATCH RM1
 • Przecena -260,00 zł
Smartwatch Roneberg RM1

WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI - NIE GWARANTOWANA DOSTAWA NA ŚWIĘTA!

Zaawansowany smartfon kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. Nadchodzące połączenia i wiadomości wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem zawartości. Model dostępny jest w 3 kolorach: czarnym i szarym, czarnym i czerwonym, czarnym i niebieskim

SMARTWATCH RK23
 • Przecena -631,00 zł
Smartwatch męski Roneberg RK23

SMARTWATCH / SMART BAND   RONEBERG ® RK23 2019 Zaawansowana opaska sportowa z pomiarem parametrów ciała. Mierzy puls, ciśnienie. Zaawansowane funkcje sportowe – Ilość kroków, przebyty dystans, liczba spalonych kalorii. Powiadomienia wibracyjne o nadchodzących rozmowach telefonicznych z identyfikacją numeru oraz wiadomościach wraz z wyświetlaniem treści powiadomień na ekranie. Powiadomienie o zażywaniu lekarstw i nawodnieniu organizmu. Ładowanie magnetyczne KOLOR - CZARNY NA CZARNYM SKÓRZANYM PASKU Model dostępny w jednym kolorze

 • Przecena -130,00 zł
Smartwatch męski Roneberg RV10

SMARTWATCH  RONEBERG ® RV10 2019 To wyjątkowy zegarek, który ułatwi prowadzenia aktywnego trybu życia. To wszystko za sprawą licznych powiadomień ( wibracyjnych ) o połączeniu przychodzącym czy wiadomości SMS. Z zegarka możemy zarówno odebrać rozmowę, jak i ją odrzucić! Co więcej mamy szansę nie tylko odczytać SMS, ale także na niego odpisać. Zegarek umożliwia także odczytywanie powiadomień z aplikacji społecznościowych. Teraz nie trzeba wyciągać telefonu z kieszeni - aby być na bieżąco z informacjami z social mediów. Zegarek przechowuje informacje o kilku ostatnich powiadomieniach/ wiadomościach. Smartwatch RV10 został wyposażony w 3-osiowy G-sensor ruchu, dzięki któremu wystarczy, że podniesiemy rękę aby zobaczyć godzinę, ekran zostanie automatycznie wybudzony. Produkt dostępny w 3 kolorach

 • Przecena -600,00 zł
Smartwatch męski RVIBE3

RONEBERG RVIBE3  Nowoczesny smartwatch o klasycznym designie. Duży zegarek z okrągłą tarczą to ponadczasowy dodatek to codziennych i sportowych stylizacji. Posiada szereg funkcji wspomagających aktywność fizyczną i monitorujących codzienne zachowania użytkownika. Jest kompatybilny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na telefony komórkowe i umożliwia zdalne sterowanie aparatem fotograficznym, a także powiadamia użytkownika o nowych połączeniach i wiadomościach. Smartwatch dostępny w trzech kolorach do wyboru: czarny, szary, bordowy.

SMARTWATCH RV9 SMARTWATCH RV9
 • Przecena -160,00 zł
Smartwatch sportowy zegarek RV9

Wysoce zaawansowany smartwatch kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. RV9 to smartwatch o fenomenalnym wyglądzie, połączeniu innowacji i tradycyjnego wyglądu. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

SMARTWATCH RA1 SMARTWATCH RA1
 • Przecena -100,00 zł
Smartwatch multifunkcyjny RA1

Smartwatch kompatybilny zarówno z iOS, jak i Androidem Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem treści Model dostępny jest w 5 kolorach: srebrny z czarnym paskiem, srebrny z niebieskim paskiem, srebrny z zielonym paskiem, srebrny z białym paskiem, srebrny z czerwonym paskiem

SMARTWATCH RY1 SMARTWATCH RY1
 • Przecena -90,00 zł
Smartwatch RY1

RONEBERGRY1 to zaawansowany SMARTWATCH o zjawiskowym wyglądzie - połączenie innowacji oraz klasyki, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarek posiada szereg funkcji sportowych oraz pozwalających kontrolować stan zdrowia jak pomiar pulsu, ciśnienia krwi czy rytmu serca. Sprawdzi się także w roli osobistego trenera. Na co dzień ułatwi komunikacje oraz sprawi, że rzadziej będziemy musieli sięgać po swój telefon - zegarek bowiem może pełnić jego funkcje jeżeli wprowadzimy do niego kartę SIM. Ten model jest dostępny w 4 kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim.

SMARTWATCH R09 SMARTWATCH R09
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch R09

Smarwatch Roneberg R09 to doskonały gadżet, który pozwoli na prowadzenie zdrowego trybu życia, oraz zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Ta wyjątkowa opaska sportowa sprawdzi się zarówno na nadgarstku młodej jak i starszej osoby. Każdy znajdzie coś dla siebie, wybierając idealny kolor.

Opaska ułatwia codzienne funkcjonowanie, ponieważ sygnalizuje nadejście wiadomości tekstowej lub połączenia głosowego na telefon. Co więcej opaska wyposażona jest w identyfikacje numeru osoby dzwoniącej! Więc gdy mamy schowany telefon, to bez problemu dowiemy się, że ktoś chce się z nami skontaktować.

SMARTWATCH R09 – SPRAWDŹ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ 

Dzięki smartwatchowi możemy zmierzyć podstawowe parametry naszego organizmu jak puls, ciśnienie czy ilość przebytych kroków. Krokomierz to idealny sposób na sprawdzenie naszej dziennej dawki aktywności. Dzięki temu możemy zwiększyć swoją aktywność fizyczną w ciągu dnia. Przy włączeniu trybu treningu otrzymujemy takie dane jak: spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków. Opaska pozwala na kontrolowanie godziny, ponieważ posiada cyfrowy zegar. Lekka i wytrzymała, wykonana z wysokiej jakości materiałów.

SMARTWATCH RM26
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch Roneberg RM26

Współpracuje z systemami Android i iOS Ten model jest dostępny w 3 kolorach: białym, czarnym, niebieskim.

SMARTWATCH R08 SMARTWATCH R08
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch R08

SMARTWATCH RONEBERG ® R08 RONEBERG R08 to zaawansowany SMARTWATCH o zjawiskowym wyglądzie - połączenie innowacji oraz klasyki, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarek posiada szereg funkcji sportowych oraz pozwalających kontrolować stan zdrowia. Sprawdzi się także w roli osobistego trenera. Na co dzień ułatwi komunikacje oraz sprawi, że rzadziej będziemy musieli sięgać po swój telefon - zegarek bowiem może pełnić jego funkcje jeżeli wprowadzimy do niego kartę SIM. Ładowanie przez uniwersalne złącze USB.

SMARTWATCH R60 SMARTWATCH R60
 • Przecena -250,00 zł
Smartwatch R60

Smartwatch kompatybilny z Androidem. Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem treści.

SMARTWATCH RK18 SMARTWATCH RK18
 • Przecena -300,00 zł
Smartwatch wielofunkcyjny RK18 SIM

Zaawansowany smartwatch kompatybilny zarówno z iOS, jak i Androidem Informuje o połączeniach przychodzących wraz z identyfikacją dzwoniącego. Posiada także funkcje powiadomień o smsach i z aplikacji z możliwością ich odczytania. Ładowanie przez uniwersalne złącze USB. Model dostępny jest w 3 kolorach: czarnym, złotym, białym

SMARTWATCH RF18
 • Przecena -260,00 zł
Smartwatch męski sportowy RF18

RONEBERG RF18 to SMARTWATCH to wielofunkcyjny zegarek inteligentny o zjawiskowym wyglądzie - połączenie innowacji oraz klasyki. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

SMARTWATCH RL9
 • Przecena -140,00 zł
Smartwatch Roneberg RL9

Zaawansowany smartfon kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. Nadchodzące połączenia i wiadomości wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem zawartości. Model dostępny jest w 3 kolorach: czarnym, czerwonym, białym.

SMARTWATCH RK21 SMARTWATCH RK21
 • Przecena -631,00 zł
Smartwatch męski Roneberg RK21

Zaawansowany sportowy smartband z systemem pomiaru parametrów ciała (takich jak tętno i ciśnienie krwi). Zaawansowane liczniki sportowe - kroki, przebyty dystans i spalone kalorie. Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego Ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej KOLOR: CZARNY

 • Przecena -171,00 zł
Smartwatch RT8

Zegarek SMARTWATCH RONEBERG ® RT8 2019 RONEBERG RT8 to SMARTWATCH to klasyczny wygląd zamknięty w kwadratowej kopercie. Sprawdzi się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kompatybilny z systemem Android . Zegarek, który ułatwi prowadzenia aktywnego trybu życia. To wszystko za sprawą licznych powiadomień (wibracyjnych) o połączeniu przychodzącym czy wiadomości SMS. Z zegarka możemy zarówno odebrać rozmowę, jak i ją odrzucić! Co więcej mamy szansę nie tylko odczytać SMS, ale także na niego odpisać.Zegarek umożliwia także odczytywanie powiadomień z aplikacji społecznościowych. KOLOR - CZARNY  Produkt dostępny w 3 kolorach

SMARTWATCH RKY1
 • Przecena -240,00 zł
Smartwatch Roneberg RKY1

SMARTWATCH RONEBERG ® RKY1 Ten smartwatch to niezwykłe połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnym akcentem. Posiada duży ekran o rozdzielczości 240px i wytrzymały pasek z tworzywa, dzięki czemu sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zegarek jest kompatybilny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Ten model jest dostępny w 3 kolorach:

 • srebrny
 • różowe złoto
 • czarny

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.