Kolor

KOMPATYBILNOŚĆ

FUNKCJE

Smartwatche męskie

SMARTWATCH RM1
 • Przecena -260,00 zł
Smartwatch Roneberg RM1

WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI - NIE GWARANTOWANA DOSTAWA NA ŚWIĘTA!

Zaawansowany smartfon kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. Nadchodzące połączenia i wiadomości wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem zawartości. Model dostępny jest w 3 kolorach: czarnym i szarym, czarnym i czerwonym, czarnym i niebieskim

SMARTWATCH RL9
 • Przecena -140,00 zł
Smartwatch Roneberg RL9

Zaawansowany smartfon kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. Nadchodzące połączenia i wiadomości wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem zawartości. Model dostępny jest w 3 kolorach: czarnym, czerwonym, białym.

SMARTWATCH RKY1
 • Przecena -240,00 zł
Smartwatch Roneberg RKY1

SMARTWATCH RONEBERG ® RKY1 Ten smartwatch to niezwykłe połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnym akcentem. Posiada duży ekran o rozdzielczości 240px i wytrzymały pasek z tworzywa, dzięki czemu sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zegarek jest kompatybilny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Ten model jest dostępny w 3 kolorach:

 • srebrny
 • różowe złoto
 • czarny
Smartwatch MR1

Zegarek SMARTWATCH RONEBERG ® MR1 2019  RONEBERG MRto innowacyjne urządzenie, które łączy funkcję smartbanda oraz stacji dokującej bezprzewodowe słuchawki. Już zawsze będziesz mieć pod ręką wygodny zestaw słuchawkowy! Wysoka klasa wodo i pyłoszczelności -  zapewni bezpieczeństwo urządzenia w każdych warunkach.

 • Przecena -140,00 zł
 • Przecena -300,00 zł
Smartwatch hybrydowy Roneberg RZH
SMARTWATCH RA1 SMARTWATCH RA1
 • Przecena -100,00 zł
Smartwatch multifunkcyjny RA1

Smartwatch kompatybilny zarówno z iOS, jak i Androidem Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem treści Model dostępny jest w 5 kolorach: srebrny z czarnym paskiem, srebrny z niebieskim paskiem, srebrny z zielonym paskiem, srebrny z białym paskiem, srebrny z czerwonym paskiem

SMARTWATCH RY1 SMARTWATCH RY1
 • Przecena -90,00 zł
Smartwatch RY1

RONEBERGRY1 to zaawansowany SMARTWATCH o zjawiskowym wyglądzie - połączenie innowacji oraz klasyki, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarek posiada szereg funkcji sportowych oraz pozwalających kontrolować stan zdrowia jak pomiar pulsu, ciśnienia krwi czy rytmu serca. Sprawdzi się także w roli osobistego trenera. Na co dzień ułatwi komunikacje oraz sprawi, że rzadziej będziemy musieli sięgać po swój telefon - zegarek bowiem może pełnić jego funkcje jeżeli wprowadzimy do niego kartę SIM. Ten model jest dostępny w 4 kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim.

SMARTWATCH R09 SMARTWATCH R09
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch R09

Smarwatch Roneberg R09 to doskonały gadżet, który pozwoli na prowadzenie zdrowego trybu życia, oraz zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Ta wyjątkowa opaska sportowa sprawdzi się zarówno na nadgarstku młodej jak i starszej osoby. Każdy znajdzie coś dla siebie, wybierając idealny kolor.

Opaska ułatwia codzienne funkcjonowanie, ponieważ sygnalizuje nadejście wiadomości tekstowej lub połączenia głosowego na telefon. Co więcej opaska wyposażona jest w identyfikacje numeru osoby dzwoniącej! Więc gdy mamy schowany telefon, to bez problemu dowiemy się, że ktoś chce się z nami skontaktować.

SMARTWATCH R09 – SPRAWDŹ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ 

Dzięki smartwatchowi możemy zmierzyć podstawowe parametry naszego organizmu jak puls, ciśnienie czy ilość przebytych kroków. Krokomierz to idealny sposób na sprawdzenie naszej dziennej dawki aktywności. Dzięki temu możemy zwiększyć swoją aktywność fizyczną w ciągu dnia. Przy włączeniu trybu treningu otrzymujemy takie dane jak: spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków. Opaska pozwala na kontrolowanie godziny, ponieważ posiada cyfrowy zegar. Lekka i wytrzymała, wykonana z wysokiej jakości materiałów.

SMARTWATCH RM26
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch Roneberg RM26

Współpracuje z systemami Android i iOS Ten model jest dostępny w 3 kolorach: białym, czarnym, niebieskim.

SMARTWATCH R08 SMARTWATCH R08
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch R08

SMARTWATCH RONEBERG ® R08 RONEBERG R08 to zaawansowany SMARTWATCH o zjawiskowym wyglądzie - połączenie innowacji oraz klasyki, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarek posiada szereg funkcji sportowych oraz pozwalających kontrolować stan zdrowia. Sprawdzi się także w roli osobistego trenera. Na co dzień ułatwi komunikacje oraz sprawi, że rzadziej będziemy musieli sięgać po swój telefon - zegarek bowiem może pełnić jego funkcje jeżeli wprowadzimy do niego kartę SIM. Ładowanie przez uniwersalne złącze USB.

SMARTWATCH RG08
 • Przecena -101,00 zł
Smartwatch zegarek Roneberg RG08

RONEBERG RG08 to SMARTWATCH o który swoim wyglądem przypomina znany i lubiany przez wielu Apple iWatch. Jest minimalistyczny i prosty w obsłudze. Dostępny jest w 4 kolorach.

SMARTWATCH RX6
 • Przecena -140,00 zł
Smartwatch RX6

SMARTWATCH  RONEBERG ® RX6 2019 Smartwatch o zjawiskowym wyglądzie, połączenie innowacji i klasyki, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Posiada krokomierz oraz monitor snu pokazujący przespane godziny. Funkcja powiadomień SMS wraz z ukazywaniem treści wiadomości oraz identyfikacja osób dzwoniących wraz z możliwością odebrania lub odrzucenia połączenia ułatwi życie codzienne, sprawi, że nie musisz za każdym razem sięgać po telefon. Z łatwością obsłużysz swój smartfon przy pomocy tego zaawansowanego smartwatcha.

SMARTWATCH R60 SMARTWATCH R60
 • Przecena -250,00 zł
Smartwatch R60

Smartwatch kompatybilny z Androidem. Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem treści.

SMARTWATCH RV9 SMARTWATCH RV9
 • Przecena -160,00 zł
Smartwatch sportowy zegarek RV9

Wysoce zaawansowany smartwatch kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. RV9 to smartwatch o fenomenalnym wyglądzie, połączeniu innowacji i tradycyjnego wyglądu. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

SMARTWATCH RK18 SMARTWATCH RK18
 • Przecena -300,00 zł
Smartwatch wielofunkcyjny RK18 SIM

Zaawansowany smartwatch kompatybilny zarówno z iOS, jak i Androidem Informuje o połączeniach przychodzących wraz z identyfikacją dzwoniącego. Posiada także funkcje powiadomień o smsach i z aplikacji z możliwością ich odczytania. Ładowanie przez uniwersalne złącze USB. Model dostępny jest w 3 kolorach: czarnym, złotym, białym

SMARTBAND RS2
 • Przecena -240,00 zł
Smartband Roneberg RS2

Zaawansowany sportowy smartband z systemem pomiaru parametrów ciała - jak tętno. Zaawansowane liczniki sportowe - kroki, przebyty dystans i spalone kalorie. Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego Model dostępny jest w 3 kolorach: czarnym, białym, czerwonym

SMARTBAND RA6
 • Przecena -201,00 zł
Smartband RA6

Zaawansowany sportowy smartband z systemem pomiaru parametrów ciała. Zaawansowane liczniki sportowe - kroki, przebyty dystans i spalone kalorie. Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego Model dostępny jest w 3 kolorach: czarno-czarny, czarno-pomarańczowy, czarno-niebieski

Smartwatch RQ18

Zaawansowany smartfon kompatybilny zarówno z systemami operacyjnymi Android, jak i iOS. Nadchodzące połączenia i wiadomości wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego i wyświetlaniem zawartości Ładowanie przez uniwersalne złącze USB

 • Przecena -171,00 zł
Smartwatch RT8

Zegarek SMARTWATCH RONEBERG ® RT8 2019 RONEBERG RT8 to SMARTWATCH to klasyczny wygląd zamknięty w kwadratowej kopercie. Sprawdzi się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Kompatybilny z systemem Android . Zegarek, który ułatwi prowadzenia aktywnego trybu życia. To wszystko za sprawą licznych powiadomień (wibracyjnych) o połączeniu przychodzącym czy wiadomości SMS. Z zegarka możemy zarówno odebrać rozmowę, jak i ją odrzucić! Co więcej mamy szansę nie tylko odczytać SMS, ale także na niego odpisać.Zegarek umożliwia także odczytywanie powiadomień z aplikacji społecznościowych. KOLOR - CZARNY  Produkt dostępny w 3 kolorach

SMARTBAND RE18 SMARTBAND RE18
 • Przecena -230,00 zł
Smartband RE18

WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI - NIE GWARANTOWANA DOSTAWA NA ŚWIĘTA!

NIE GWARANTUJEMY DOSTAWY TEGO MODELU PRZED ŚWIĘTAMI!

Sportowy smart band z pulsometrem to odpowiedź na potrzeby tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez sportu. Lekka i wytrzymała opaska nie obciąża nadgarstka, będąc przy tym niezwykle odporną na przypadkowe uderzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne. Zegarek posiada szereg inteligentnych funkcji, które nie tylko zwiększą efektywność treningów, ale i ułatwią komunikacje na co dzień.  RONEBERG RE18 to opaska zaprojektowana w duchu nowoczesności i minimalizmu. Idealna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.