• -300,00 zł

Smartwatch hybrydowy Roneberg RZH

486,99 zł 186,99 zł
  • RZH
  • Wysyłka 2-10 dni roboczych
  • Roneberg
  • elektronika
Ilość
Dodaj do ulubionych
Wysyłka 2-10 dni roboczych

SZYBKIE I BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Męski smartwatch RONEBERG RHZ to model wielofunkcyjny, ponieważ sprawdza się doskonale jako zwykły zegarek, ale posiada wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają codziennie życie i pomaga przy kontrolowaniu treningów. Smartwatch męski wyposażony jest w krokomierz, pulsometr, a także pomiar ciśnienia – dzięki tym funkcją bez problemu skontrolujemy stan swojego organizmu.

POPRAW SWOJĄ KONDYCJĘ Z MĘSKIM SMARTWATCHEM RHZ

Smartwatch podpowie Ci ile kalorii spaliłeś podczas treningu, oraz jaki przebyliśmy dystans. Możesz także zmierzyć puls – dzięki czemu dowiesz się w jakiej strefie treningu się znajdujesz. Czasomierz pozwala także na kontrolę jakość swojego snu, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić, czy śpimy dostatecznie długo.

Męski smartwatch RHZ współpracuje z telefonem - sygnalizuje nadejście wiadomości i połączenia głosowego, oraz powiadomień z portali społecznościowych. Nie musimy się martwić, że przegapimy ważną wiadomość. Z łatwością sprawdzisz kto do Ciebie dzwoni – nie wyciągając telefonu z kieszeni! Model Roneberg RHZ wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, idealnie sprawdzi się zarówno dla młodszych jak i starszych mężczyzn. 

Dodatkowe informacje

Dane techniczne:

FUNKCJE
ALARMY
CIŚNIENIOMIERZ
KROKOMIERZ
MONITOR SNU
POMIAR PRZEBYTEGO DYSTANSU
POMIAR SPALONYCH KALORII
POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIACH
POWIADOMIENIA O SMSACH
POWIADOMIENIA Z SOCIAL MEDIÓW
PROGNOZA POGODY
PULSOMETR
STOPER
TRYB SPORTOWY
KOMPATYBILNOŚĆ
Android
iOS
CZAS ŁADOWANIA
60 min.
CZAS PRACY
3-5 dni
BATERIA
95 mah
ROZMIAR WYŚWIETLACZA
OLED 0.49 cala 160x128 px
chat Komentarze (0)

Polecane produkty

chat Komentarze (0)

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.