• -180,00 zł

Smartwatch - Roneberg RQ13

283,74 zł 103,74 zł

Smartwatch Roneberg RQ13 to smartwatch w 3 wariantach kolorystycznych, idealny dla dzieci. Dzięki niemu będziesz w stanie być w ciągłym kontakcie ze swoją pociechą i będzie możliwe sprawdzenie, gdzie w danym momencie się znajduje. 

Kolor:
  • RÓŻOWY
  • FIOLETOWY
  • NIEBIESKI
  • RÓŻOWY
  • FIOLETOWY
  • NIEBIESKI
Ilość
Dodaj do ulubionych
Wysyłka 24-48h

SZYBKIE I BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Dzięki smartwatchowi dziecięcemu, nie musimy się obawiać o swoje dziecko. Bez problemu możemy puścić je na podwórko, ponieważ w każdej chwili możemy skontrolować jego położenie. Smartwatch posiada wiele przydatnych funkcji. Sprawdza się jako klasyczny zegarek, który pozwoli na kontrolę czasu. Posiada szybki przycisk SOS, który od razu skontaktuje dziecko z rodzicem, gdy pojawi się jakiś problem. Wbudowana mapa i GPS pozwoli rodzinom kontrolować i sprawdzić gdzie przebywa pociecha, a dziecku które zboczyło z drogi, wrócić na jej właściwy tor. Dodatkowo działa jak telefon komórkowy i pozwala na skontaktowanie się z najbliższymi. Dodatkowe funkcje jak liczenie kroków, czy monitorowanie jakości snu, pozwoli dziecku na pokonywanie nowych wyzwań i pobijanie rekordów w przebytych krokach. Smartwatch posiada menu w języku polskim. Ma także połączenie wifi, co daje wiele rozrywek dla najmłodszych.

Dodatkowe informacje

Dane techniczne:

FUNKCJE
GODZINA, DATA, DNI TYGODNIA
INTELIGENTNY PODSŁUCH
KROKOMIERZ
LOKALIZATOR GPS
MONITOR SNU
OGRODZENIE ELEKTRONICZNE
POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIACH
POWIADOMIENIA O SMSACH
WBUDOWANA KAMERA
KOMPATYBILNOŚĆ
Android
iOS
Wodoszczelność
IP67
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
aparat 3Mpx
pamięć 32+32MB
CZAS ŁADOWANIA
2-3 godziny
CZAS CZUWANIA
100 godzin
BATERIA
420 mah
ROZMIAR WYŚWIETLACZA
IPS HD 1.44 cala 240x240 px
KARTA SIM
TAK
chat Komentarze (0)

Polecane produkty

chat Komentarze (0)

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.