• SMARTWATCH RK23
  • SMARTWATCH RK23
  • SMARTWATCH RK23
  • SMARTWATCH RK23
SMARTWATCH RK23
  • -631,00 zł
SMARTWATCH RK23

Smartwatch męski Roneberg RK23

772,36 zł 141,36 zł
  • RK23
  • Wysyłka 24-48h
  • Roneberg
  • smartwatche

SMARTWATCH / SMART BAND   RONEBERG ® RK23 2019 Zaawansowana opaska sportowa z pomiarem parametrów ciała. Mierzy puls, ciśnienie. Zaawansowane funkcje sportowe – Ilość kroków, przebyty dystans, liczba spalonych kalorii. Powiadomienia wibracyjne o nadchodzących rozmowach telefonicznych z identyfikacją numeru oraz wiadomościach wraz z wyświetlaniem treści powiadomień na ekranie. Powiadomienie o zażywaniu lekarstw i nawodnieniu organizmu. Ładowanie magnetyczne KOLOR - CZARNY NA CZARNYM SKÓRZANYM PASKU Model dostępny w jednym kolorze

Ilość
Dodaj do ulubionych
Wysyłka 24-48h

SZYBKIE I BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Męski smartwatch RONEBERG RK23 to model wielofunkcyjny, ponieważ sprawdza się doskonale jako zwykły zegarek, ale posiada wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają codziennie życie i pomaga przy kontrolowaniu treningów. Smartwatch męski wyposażony jest w krokomierz, pulsometr, a także pomiar ciśnienia – dzięki tym funkcją bez problemu skontrolujemy stan swojego organizmu.

POPRAW SWOJĄ KONDYCJĘ Z MĘSKIM SMARTWATCHEM RK23

Smartwatch podpowie Ci ile kalorii spaliłeś podczas treningu, oraz jaki przebyliśmy dystans. Możesz także zmierzyć puls – dzięki czemu dowiesz się w jakiej strefie treningu się znajdujesz. Czasomierz pozwala także na kontrolę jakość swojego snu, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić, czy śpimy dostatecznie długo.

Męski smartwatch RK23 współpracuje z telefonem - sygnalizuje nadejście wiadomości i połączenia głosowego, oraz powiadomień z portali społecznościowych. Nie musimy się martwić, że przegapimy ważną wiadomość. Z łatwością sprawdzisz kto do Ciebie dzwoni – nie wyciągając telefonu z kieszeni! Model Roneberg RK23 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, idealnie sprawdzi się zarówno dla młodszych jak i starszych mężczyzn. 

Dodatkowe informacje

Dane techniczne:

FUNKCJE
CIŚNIENIOMIERZ
DYKTAFON
FUNKCJA ZNAJDŹ TELEFON
KALKULATOR
KROKOMIERZ
MONITOR SNU
MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA MUZYKĄ
POMIAR SPALONYCH KALORII
POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIACH
POWIADOMIENIA O SMSACH
POWIADOMIENIA Z SOCIAL MEDIÓW
POWIADOMIENIE O NAWODNIENIU ORGANIZMU
PRZEGLĄDANIE ZDJĘĆ
PRZYPOMNIENIE O ZAŻYWANIU LEKARSTW
PULSOMETR
STOPER
TRYB SPORTOWY
WBUDOWANY MIKROFON I GŁOŚNIK
KOMPATYBILNOŚĆ
Android
CZAS ŁADOWANIA
ok. 3 godzin
CZAS PRACY
3 dni
CZAS CZUWANIA
15 dni
BATERIA
350 mah
ROZMIAR WYŚWIETLACZA
IPS 3D UI 1.22
chat Komentarze (0)

Polecane produkty

chat Komentarze (0)

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.