• SMARTWATCH RK21
  • SMARTWATCH RK21
  • SMARTWATCH RK21
  • SMARTWATCH RK21
SMARTWATCH RK21
  • -631,00 zł
SMARTWATCH RK21

Smartwatch męski Roneberg RK21

772,36 zł 141,36 zł
  • RK21
  • Wysyłka 2-10 dni roboczych
  • Roneberg
  • smartwatche

Zaawansowany sportowy smartband z systemem pomiaru parametrów ciała (takich jak tętno i ciśnienie krwi). Zaawansowane liczniki sportowe - kroki, przebyty dystans i spalone kalorie. Nadchodzące połączenia wibrują system powiadomień z identyfikacją numeru dzwoniącego Ładowanie za pomocą ładowarki magnetycznej KOLOR: CZARNY

Ilość
Dodaj do ulubionych
Wysyłka 2-10 dni roboczych

SZYBKIE I BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Męski smartwatch RONEBERG RK21 to model wielofunkcyjny, ponieważ sprawdza się doskonale jako zwykły zegarek, ale posiada wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają codziennie życie i pomaga przy kontrolowaniu treningów. Smartwatch męski wyposażony jest w krokomierz, pulsometr, a także pomiar ciśnienia – dzięki tym funkcją bez problemu skontrolujemy stan swojego organizmu.

POPRAW SWOJĄ KONDYCJĘ Z MĘSKIM SMARTWATCHEM RK21

Smartwatch podpowie Ci ile kalorii spaliłeś podczas treningu, oraz jaki przebyliśmy dystans. Możesz także zmierzyć puls – dzięki czemu dowiesz się w jakiej strefie treningu się znajdujesz. Czasomierz pozwala także na kontrolę jakość swojego snu, dzięki czemu będziemy mogli sprawdzić, czy śpimy dostatecznie długo.

Męski smartwatch RK21 współpracuje z telefonem - sygnalizuje nadejście wiadomości i połączenia głosowego, oraz powiadomień z portali społecznościowych. Nie musimy się martwić, że przegapimy ważną wiadomość. Z łatwością sprawdzisz kto do Ciebie dzwoni – nie wyciągając telefonu z kieszeni! Model Roneberg RK21 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, idealnie sprawdzi się zarówno dla młodszych jak i starszych mężczyzn. 

Dodatkowe informacje

Dane techniczne:

FUNKCJE
CIŚNIENIOMIERZ
FUNKCJA ZNAJDŹ TELEFON
KAMERA ZDALNA
MONITOR SNU
POMIAR PRZEBYTEGO DYSTANSU
POMIAR SPALONYCH KALORII
POWIADOMIENIA O POŁĄCZENIACH
POWIADOMIENIA O SMSACH
POWIADOMIENIA Z SOCIAL MEDIÓW
POWIADOMIENIE O NAWODNIENIU ORGANIZMU
PRZYPOMNIENIE O ZAŻYWANIU LEKARSTW
PULSOMETR
TRYB SPORTOWY
KOMPATYBILNOŚĆ
Android
iOS
style
62 89473684
CZAS ŁADOWANIA
ok. 3 godziny
CZAS PRACY
3 dni
CZAS CZUWANIA
15 dni
BATERIA
105 mah
ROZMIAR WYŚWIETLACZA
IPS 3D UI 1.22 cala
chat Komentarze (0)

Polecane produkty

chat Komentarze (0)

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.