Masz prawo do zwrotu każdego produktu zakupionego bezpośrednio z naszego sklepu internetowego w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Produkt musi być nieużywany, tzn. w oryginalnym opakowaniu z nienaruszonymi etykietami oraz naklejkami zabezpieczającymi i nadal w tym samym stanie, w jakim nowy zegarek został odebrany.

Produkty zakupione bezpośrednio w WATCHZONE muszą zostać zwrócone z powrotem do naszego magazynu, aby dokonany został pełny zwrot pieniędzy. Produkt nie może zostać zwrócony w sklepie stacjonarnym.

WATCHZONE nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty zagubione podczas wysyłki zwrotnej. Przypominamy, że nie odbieramy przesyłek za pobraniem lub pozostawionych w Paczkomatach.

Jeśli produkt dotrze do Ciebie uszkodzony, zrób zdjęcie i skontaktuj się z nami, będziemy reagować natychmiast.

ZASADY I PROCEDURA ZWROTÓW I WYMIANY

ZASADY ZWROTÓW I WYMIANY

Jeśli nie jesteście Państwo zadowoleni z zakupu i wolelibyście otrzymać inny produkt, istnieje możliwość odesłania zakupionego przedmiotu i uzyskania zwrotu pełnego kosztu zakupu. Kwotę równą wartości produktu prześlemy na konto użyte podczas dokonywania zakupu. Aby jak najszybciej otrzymać nowy, wybrany przez Państwa produkt, prosimy o dokonanie odpowiedniego zakupu w stosownym czasie. Informujemy, że nie oferujemy usługi bezpośredniej wymiany produktów.

Uwaga: aby otrzymać zwrot kosztu zakupu danego produktu, należy zwrócić go do nas w przeciągu 14 dni od zgłoszenia faktu odstąpienia od umowy. Aby zwrócić taki produkt lub produkty, muszą być one w oryginalnym, nienaruszonym stanie, nieużywane, a także znajdować się w oryginalnym opakowaniu. Etykiety oraz naklejki ochronne nie mogą być naruszone. Aby uzyskać zwrot kosztu zakupu, produkty zakupione na naszej stronie internetowej muszą zostać zwrócone do naszego magazynu.

Oferta produktów zakupionych w trakcie kampanii promocyjnej będzie nadal obowiązywała, jeśli zdecydujecie się Państwo na wybór innego produktu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt. Z przyjemnością Państwu pomożemy.

PROCEDURA ZWROTÓW I WYMIANY

Jak mogę wymienić moje zamówienie?

Jeśli nie jesteście Państwo zadowoleni z zakupu i wolelibyście otrzymać inny produkt, istnieje możliwość odesłania zakupionego przedmiotu i uzyskania zwrotu pełnego kosztu jego zakupu. Aby jak najszybciej otrzymać nowy, wybrany przez Państwa produkt, prosimy o dokonanie odpowiedniego zakupu w stosownym czasie. Jeśli pragniecie Państwo dokonać zwrotu otrzymanego zamówienia, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przekażemy Państwu dalsze instrukcje na ten temat.

Jak mogę zwrócić moje zamówienie?

Aby dokonać zwrotu, postępuj w sposób opisany poniżej:

 1. Pobierz i wypełnij Formularz Zwrotu
 2. Wyślij wypełniony formularz na adres e-mail: zwroty@watchzone.pl
 3. Zapakuj przesyłkę, którą chcesz zwrócić w oryginalny karton
 4. Dołącz do zwracanej przesyłki podpisaną, papierową wersję formularza i wyślij na adres: RS Connect Sp. z o.o., Kopernika 12/5, 82-500 Kwidzyn

WARUNKI DOKONYWANIA ZWROTÓW:

Mają Państwo możliwość odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni od momentu otrzymania produktu. Po tym czasie WATCHZONE nie przyjmie żadnych zwrotów dotyczących danego zamówienia. Odsyłane produkty muszą zostać zwrócone w nienaruszonym stanie. Szczegółowe zasady zwrotów dostępne są w regulaminie.

Po otrzymaniu przesyłki ze zwracanym towarem przez nasz magazyn jest ona przetwarzana i sprawdzana przed przystąpieniem do zatwierdzenia lub odrzucenia danego zwrotu.

Prosimy zauważyć, że firma WATCHZONE nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty utracone podczas zwrotnej wysyłki. Dlatego zalecamy korzystanie z poczty poleconej oraz podanie nam numeru do śledzenia Państwa przesyłki zwrotnej.

Kiedy otrzymam zwrot?

Po otrzymaniu Państwa przesyłki ze zwracanym towarem przez nasz magazyn jest ona przetwarzana i sprawdzana przed przystąpieniem do zatwierdzenia lub odrzucenia danego zwrotu.

Jeżeli Państwa zwrot towaru zostanie zatwierdzony, otrzymają Państwo pełny zwrot kosztów zamówienia.

ZASADY I PROCEDURA REKLAMACJI

W przypadku reklamacji zakupionego produktu, każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Zobowiązujemy się ustosunkować do niego w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanego produktu.

ZASADY REKLAMACJI

Przypominamy, że WATCHZONE udziela na zakupiony produkt gwarancji na okres 24 miesięcy. Gwarancja obejmuje mechanizm oraz wady produkcyjne zegarka.

Gwarancja nie obejmuje:

 • okresu przydatności baterii, wskazówek, tarczy oraz cyrkonii;
 • normalnego zużycia eksploatacyjnego i starzenia (np. zarysowań na szkiełku, zmian koloru, a także zmian właściwości materiałów z których wykonano niemetalowe paski, takich jak skóra, tkanina, kauczuk, złuszczenia oraz zmiany kolorowych powłok galwanicznych);
 • uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, wypadków (uderzeń, wgnieceń, zbicia szkła itp.);
 • użytkowania niegodnego z przeznaczeniem oraz nieprzestrzegania instrukcji obsługi;
  zegarka, na którym dokonywane były operacje przez osoby nieuprawnione (np. w związku z wymianą baterii, obsługą lub naprawami).

Zwracamy Państwu uwagę, że reklamacji nie podlegają następujące uszkodzenia produktów:

 • naturalne zużywanie się, tj. uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie użytkowania produktów przez Państwa, oraz uszkodzenia powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji;
 • uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem.

PROCEDURA REKLAMACJI

Jak mogę zareklamować produkt?

1. Produkt należy odesłać odpowiednio zabezpieczony, w oryginalnym opakowaniu. Koszt przesyłki ponosi reklamujący. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.
2. Prosimy o zapakowanie reklamowanego produktu wraz z dowodem jego zakupu i przesłanie na adres:

RS Connect Sp. z o.o.
Kopernika 12/5
82-500 Kwidzyn

3. Po otrzymaniu przesyłki z reklamowanym produktem, w ciągu 14 dni skontaktujemy się z osobą reklamującą w celu poinformowania o decyzji względem reklamacji.

Sklep internetowy WatchZone.pl, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.